Archiwum dla: 4 października, 2017

Remonty w kościele w Pieszkowie i w Osieku

Informacje | Ogłoszenia Możliwość komentowania Remonty w kościele w Pieszkowie i w Osieku została wyłączona

ks. Proboszcz

Kilka zdjęć z wykonanej pracy:

W minionym tygodniu w Pieszkowie zostały zamontowane okna w loży kolatorskiej (parter), w nawie głównej, w kruchcie i w wieży. Dziękujemy wszystkim, którzy włączają finansowo w to dzieło oraz tym, którzy odpowiedzieli na apel i pomagali przy sprzątaniu świątyni. W Osieku zostały zamontowane drzwi do zakrystii (po konserwacji). ks. Proboszcz Kilka zdjęć z wykonanej pracy: