Archiwum dla: 7 kwietnia, 2018

Święto Bożego Miłosierdzia – 8 kwietnia 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Święto Bożego Miłosierdzia – 8 kwietnia 2017 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołami odbędzie się zbiórka ofiar do puszek (po nabożeństwach) z przeznaczeniem na dzieła miłosierdzia Caritas Diecezjalnej. Dodatkowa Msza św. o godzinie 17.00. Po tym nabożeństwie spotkanie dla Róż Różańcowych i Rady Parafialnej.
  2. W sobotę 7 kwietnia do Sakramentu Pokuty przystąpiło 34 dzieci. Pamiętajmy o nich w modlitwie.
  3. W poniedziałek 9 kwietnia o g. 16.45 (I grupa) lub o g. 19.00 (II grupa) w Domu Parafialnym – spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – klasa VII Szkoły Podstawowej.
  4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  5. Kancelaria parafialna czynna we wtorek (od 9.00 do 9.30) i w sobotę (od 19.00 do 19.45).
  6. Dzisiaj II-ga niedziela miesiąca – w kościele w Osieku można wpłacać gotówkowe darowizny na sprzątanie kościoła i kwiaty. Bóg zapłać.
  7. Przygotowujemy się do wizytacji kanonicznej Biskupa legnickiego, która odbędzie się 21 kwietnia (sobota), w godzinach przedpołudniowych. Zdrowaś Maryjo ….

Ks. Wojciech Skowron sdb
Proboszcz

Dzisiaj przeżywamy Święto Miłosierdzia Bożego i rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołami odbędzie się zbiórka ofiar do puszek (po nabożeństwach) z przeznaczeniem na dzieła miłosierdzia Caritas Diecezjalnej. Dodatkowa Msza św. o godzinie 17.00. Po tym nabożeństwie spotkanie dla Róż Różańcowych i Rady Parafialnej. W sobotę 7 kwietnia do Sakramentu Pokuty przystąpiło 34 dzieci. Pamiętajmy o nich […]