Archiwum dla: 14 kwietnia, 2018

III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2017 r. została wyłączona
  1. W poniedziałek 16 kwietnia pogrzeb proboszcza sąsiedniej Parafii pw. Św. Jana Sarkandra – ks. Andrzeja Drwiły o godzinie 12.00.
  2. Również w poniedziałek 16 kwietnia spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (klasa II gimnazjum) w Domu Parafialnym o godzinie 19.00.
  3. W sobotę 21 kwietnia wizytacji kanoniczna biskupa legnickiego. Plan:
    – o godzinie 10.30 – spotkanie z Radą Parafialną, wizyta w kancelarii i rozmowa z księdzem proboszczem;
    – o godzinie 11.45 w kościele w Osieku – spotkanie z grupami (Róże Różańcowe, Liturgiczna Służba Ołtarza, chór).
    – o godzinie 12.30 powitanie w drzwiach kościoła i Msza święta pod przewodnictwem biskupa legnickiego. Na zakończenie biskup udzieli specjalnego błogosławieństw dzieciom i matką oczekującym potomstwa.
  4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  5. Kancelaria parafialna czynna we wtorek (od 9.00 do 9.30) i w piątek po nabożeństwie wieczornym.

Ks. Wojciech Skowron sdb
Proboszcz

W poniedziałek 16 kwietnia pogrzeb proboszcza sąsiedniej Parafii pw. Św. Jana Sarkandra – ks. Andrzeja Drwiły o godzinie 12.00. Również w poniedziałek 16 kwietnia spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania (klasa II gimnazjum) w Domu Parafialnym o godzinie 19.00. W sobotę 21 kwietnia wizytacji kanoniczna biskupa legnickiego. Plan: – o godzinie 10.30 – spotkanie z Radą […]