Archiwum dla: 14 lipca, 2018

XV Niedziela Zwykła – 15 lipca 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XV Niedziela Zwykła – 15 lipca 2018 r. została wyłączona

2. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna w sobotę w od 19.00 do 19.45. /w pierwszą sobotę miesiąca – 4 sierpnia: od 17.00 do 17.30/.

3. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.

4. Serdeczne podziękowania za ofiary materialne na sprzątanie świątyń i kwiaty.

5. Rodziców dzieci I-szo komunijnych prosimy o odebranie zdjęć z czerwcowej uroczystości – dzisiaj po Mszy świętej lub w niedzielę 22 lipca.

6. Za tydzień, uprzedzając przypadające 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa patrona: mostów, miast położonych nad rzekami, przewoźników, flisaków, biegaczy, żeglarzy, podróżników i pielgrzymów oraz kierowców – po nabożeństwach – poświęcenie pojazdów mechanicznych.

7. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na wakacje i urlopy życzymy dużo radości, dobrej pogody i bezpieczeństwa w podróżowaniu. Nie zapominajmy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.

Ks. Wojciech Skowron sdb
Proboszcz

1. W poniedziałek 16 lipca Msza św. o godzinie 8.00. Od wtorku do piątku nie będzie nabożeństw. Do chorych z posługą sakramentalną w domu lub w przypadku pogrzebu proszę kontaktować się z ks. Proboszczem telefonicznie (511 476 570). 2. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna w sobotę w od 19.00 do 19.45. /w pierwszą sobotę […]