Różaniec „O oddalenie pandemii…”: kościół w Osieku: poniedziałek, piątek i sobota – g. 17.30; wtorek – ok. godz. 8.30.
Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – klas VIII – sobota 6 czerwca godz. 19.00. Zabieramy zaległe dokumenty!!!
7 czerwca 2020 r. na Mszy św. o godzinie 11.30 – I rocznica pełnego udziału w Eucharystii – dzieci z klasy IV S.P. /5 czerwca: spotkanie organizacyjne: 18.45; spowiedź dla dzieci i rodziców: 17.30 – 18.30.
Spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię świętą: w poniedziałek 1 czerwca o godzinie 19.00.

40-te urodziny księdza Mirka

Informacje 1 1 Comment

W dniu 10 października swoje 40-te urodziny obchodzi ksiądz Mirosław Łobodziński – salezjanin, odpowiedzialny za duszpasterstwo młodzieżowe w salezjańskiej inspektorii wrocławskiej. Mimo licznych obowiązków, ks. Mirosław, będąc w niektóre niedziele lub w święta w Osieku pomaga naszemu ks. proboszczowi w celebrowaniu nabożeństw, głoszeniu kazań, a nawet podczas odwiedzin duszpasterskich – i tak już prawie 10 lat!

Z okazji tej szczególnej rocznicy Urodzin życzymy księdzu Mirkowi wielu Łask Bożych, zdrowia i światła Ducha świętego podczas pracy duszpasterskiej.

40_MirekW niedzielę, 28 sierpnia podczas mszy świętej o godzinie 12:30 modliliśmy się w intencji na naszego Jubilata. Po jej zakończeniu przed kościołem czekała niespodzianka w postaci tortu i innych słodkości.

Złóż życzenia…

1. Mariusz - Wrzesień 6, 2016

Wielu łask Bożych, zdrowia, radości i pokoju!