II Niedziela Adwentu – 10 grudnia 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania II Niedziela Adwentu – 10 grudnia 2017 r. została wyłączona
  1. W Adwencie zapraszamy na Msze św. roratnie (w kościele w Osieku!); w czasie tegorocznych rorat poznajemy Poznańską Piątkę. Zachęcam, aby na roraty przynosić lampiony. W tym tygodniu msze św. roratnie: w środę, czwartek, piątek i sobotę o godzinie 18.00. W poniedziałek msza adwentowa o godz. 8.00.
  2. Po Eucharystii, w zakrystii możemy dziś nabyć opłatki na stół wigilijny. Składane przy tej okazji ofiary przeznaczymy m.in. na sfinansowanie bieżących wydatków związanych z wymianą stolarki w naszych kościołach. Z góry składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. W tym tygodniu zapraszam młodzież klasy 7 na katechezę przed Bierzmowaniem. Spotykamy się: w środę 13 grudnia oraz wyjątkowo grupa poniedziałkowa: w piątek 15 grudnia – o g. 19.00.
  4. Dzisiaj także możemy nabyć świece na stół wigilijny. DUŻA: 12 zł, MAŁA: 6 zł. Kupując świece wspieramy Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom organizowane przez Caritas Polska.
  5. Dzisiaj 2-ga niedziela miesiąca. O godzinie 17.00 Msza święta – zapraszamy młodzież przygotowującą się do Sakramentu Bierzmowania. Po nabożeństwie o 12.30 można dokonać wpłat gotówkowych na sprzątanie kościoła w Osieku.
  6. KANCELARIA parafialna czynna w tym tygodniu: w czwartek /po Eucharystii o g. 18.00/ lub w sobotę /od 19.00 do 19.45/.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY WSPARLI FINANSOWO KLERYKÓW WYŻSZEGO SEMINARIUM DUCHOWNEGO W KRAKOWIE (Zbiórka w dniu 26.11 – kwota: 1334,50 zł) ORAZ KOŚCIÓŁ PRZEŚLADOWANY NA WSCHODZIE (Zbiórka w dniu 12.11 – kwota: 598,50 zł )

Wojciech Skowron sdb