IV Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania IV Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2018 r. została wyłączona
  1. W tym tygodniu rozpoczynamy II etap Wizyty Duszpasterskiej. Msze święte w poniedziałek, wtorek, środę (i czwartek w Pieszkowie) o 15.00. W środę uroczystość św. Jana Bosko!
  2. W piątek 2 lutego Święto Ofiarowania NMP. Msze św. w Kłopotowie – 16.00, w Pieszkowie 17.30 i w Osieku o godz. 19.00, Na Nabożeństwach w Osieku i Pieszkowie poświęcenie świec dla dzieci z klasy III SP przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii świętej, a po ich zakończeniu krótkie spotkanie dla Rodziców tych dzieci.
  3. W dniu 2 lutego przypada I piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 9.00.
  4. W przyszłą niedzielę, 4 lutego Zmiana Tajemnic Żywego Różańca (w Osieku – o godz. 12.30 Różaniec, o 13.00 wspólna Msza św. po nabożeństwie spotkanie członkiń z ks. Proboszczem.
  5. Kancelaria parafialna czynna we wtorek 9.00 – 9.30 i w sobotę od 19.00 do 19.45.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w demontażu dekoracji Bożonarodzeniowej w Osieku. W Pieszkowie demontaż dekoracji we wtorek 30 stycznia o godzinie 16.00. Bardzo prosimy o pomoc.

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz