II Niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania II Niedziela Wielkiego Postu – 25 lutego 2018 r. została wyłączona

1. Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu – niedziela “Ad Gentes” – dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami. Po mszach świętych kwestujemy na misje w Afryce.

2. W okresie Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w kościele w Pieszkowie w czwartki g. 17.30, w kościele w Osieku w piątki – dla dzieci szkoły podstawowej i młodszych – g. 17.00, dla ogółu wiernych – g. 18.45. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę (Pieszków: ok. 9.35, Osiek: ok. 12.30. Zapraszamy.

3. W piątek po Drodze krzyżowej około g. 19.15 spotkanie Grupy Wokalnej. Zapraszamy dorosłych i młodzież.

4. W I-szy piątek miesiąca odwiedzam chorych z posługą sakramentalną od g. 9.00.

5. W I-szą sobotę miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu po Eucharystii o g. 18.00 i Różaniec Fatimski i okazja do skorzystania ze spowiedzi.

6. W sobotę 2.03. spotkanie dla rodziców dzieci z grupy komunijnej – godzina 17.00 w kościele w Osieku.

7. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Żywego Różańca. W Kłopotowie po niedzielnej Eucharystii, w Pieszkowie i Osieku – po Gorzkich Żalach.

8. Kancelaria czynna we wtorek i od 9.00 do 9.30 i w czwartek od 19.00 do 19.30.

9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.

10. Przyjmujemy zapisy na Pielgrzymkę do Częstochowy na dzień 16 czerwca 2018 r. Koszt (autobus + ubezpieczenie: 60 zł).

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz