W poniedziałek 21 maja o g. 19.00 w Domu Parafialnym – spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – klasa II gimnazjum.
Wtorek – 5 czerwca – próba ceremonii na uroczystość I Komunii św. – dzieci klasa III (I grupa: g. 18.00 i II grupa: 19.00)

WIZYTACJA BISKUPA LEGNICKIEGO

Informacje Możliwość komentowania WIZYTACJA BISKUPA LEGNICKIEGO została wyłączona

W sobotę 21 kwietnia 2018 roku wizytacja kanoniczna biskupa legnickiego. Serdecznie zachęcam parafian do spotkania z pasterzem diecezji legnickiej.

Program:

– 10.30: spotkanie z Radą Parafialną /Dom Parafialny/

– wizyta w kancelarii i rozmowa z księdzem proboszczem

– 11.45: spotkanie z grupami (Róże Różańcowe, Liturgiczna Służba Ołtarza, chór) /kościół w Osieku/

– 12.30: powitanie w drzwiach kościoła i Msza święta pod przewodnictwem biskupa legnickiego. Na zakończenie tego nabożeństwa biskup udzieli specjalnego błogosławieństwa dzieciom i matkom oczekującym potomstwa.

Górników zapraszam na Mszę św. w strojach galowych!!!

ks. Proboszcz – Wojciech Skowron sdb