KANCELARIA czynna w sobotę 14, 21 i 28 lipca: od 19.00 do 19.45.
W niedzielę 22 lipca o godzinie 18.00 w Domu Parafialnym – próba śpiewu pieśni patriotycznych (przygotowujemy Akademię na 100 lecie odzyskania niepodległości!!!)
W czwartek 26 lipca Adoracja Najświętszego Sakramentu – kościół w Osieku – godzina 20.00 – 21.00. Zapraszamy.

WIZYTACJA BISKUPA LEGNICKIEGO

Informacje Możliwość komentowania WIZYTACJA BISKUPA LEGNICKIEGO została wyłączona

W sobotę 21 kwietnia 2018 roku wizytacja kanoniczna biskupa legnickiego. Serdecznie zachęcam parafian do spotkania z pasterzem diecezji legnickiej.

Program:

– 10.30: spotkanie z Radą Parafialną /Dom Parafialny/

– wizyta w kancelarii i rozmowa z księdzem proboszczem

– 11.45: spotkanie z grupami (Róże Różańcowe, Liturgiczna Służba Ołtarza, chór) /kościół w Osieku/

– 12.30: powitanie w drzwiach kościoła i Msza święta pod przewodnictwem biskupa legnickiego. Na zakończenie tego nabożeństwa biskup udzieli specjalnego błogosławieństwa dzieciom i matkom oczekującym potomstwa.

Górników zapraszam na Mszę św. w strojach galowych!!!

ks. Proboszcz – Wojciech Skowron sdb