KANCELARIA czynna w sobotę 14, 21 i 28 lipca: od 19.00 do 19.45.
W niedzielę 22 lipca o godzinie 18.00 w Domu Parafialnym – próba śpiewu pieśni patriotycznych (przygotowujemy Akademię na 100 lecie odzyskania niepodległości!!!)
W czwartek 26 lipca Adoracja Najświętszego Sakramentu – kościół w Osieku – godzina 20.00 – 21.00. Zapraszamy.

V Niedziela po Zmartwychwstaniu – 29 kwietnia 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania V Niedziela po Zmartwychwstaniu – 29 kwietnia 2017 r. została wyłączona
  1. Nabożeństwa Majowe z Litanią loretańską do NMP: w najbliższym tygodniu: w środę, piątek i sobotę o 17.30 w kościele w Osieku.
  2. W czwartek uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. jak w niedzielę.
  3. W piątek 4 maja odwiedzam chorych z posługą sakramentalną od godziny 9.00.
  4. W sobotę 5 maja po Eucharystii wieczornej Adoracja najświętszego Sakramentu i różaniec z rozważaniem wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP
  5. W niedzielę 6 maja w kościele w Kłopotowie uroczystość odpustowa ku czci św. Dominika SAvio – godzina 17.00.
  6. Za tydzień zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  7. W dniu 28 kwietnia w katedrze legnickiej kleryk Mateusz Nawrot przyjął święcenia diakonatu. Serdecznie mu gratulujemy i życzymy wielu łask Bożych na  drodze służby Kościołowi. Dziękujemy wszystkim, którzy udali się na święcenia lub „włączyli się w przygotowanie prezentu” jaki przekazaliśmy nowo wyświęconemu diakonowi. RELACJA FOTOGRAFICZNA.
  8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  9. W dniu 1 maja kancelaria parafialna nieczynna – Święto Państwowe.

Ks. Wojciech Skowron sdb