XIX Niedziela Zwykła – 12 sierpnia 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XIX Niedziela Zwykła – 12 sierpnia 2018 r. została wyłączona
  1. We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe. Msza św. o godzinie 17.00. W sąsiedniej parafii naszego dekanatu odpust ku czci tego świętego męczennika.
  2. W środę 15 sierpnia przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w niedzielę.
  3. W dniu 15 sierpnia, po południu, wyjeżdżamy na dwudniową pielgrzymkę do sanktuarium MB Śnieżnej. Nocleg w domu salezjańskim prowadzonym przez ks. Mirosława.
  4. Kancelaria parafialna czynna w wakacje w soboty: od 19.00 do 19.45.
  5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
  6. Serdeczne podziękowania za ofiary materialne na sprzątanie świątyń i kwiaty.
    W Osieku możemy złożyć dzisiaj gotówkowo ofiarę na ten cel – druga niedziela.
  7. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na wakacje i urlopy życzymy dużo radości, dobrej pogody i bezpieczeństwa w podróżowaniu. Nie zapominajmy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.

ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz