KANCELARIA PARAFIALNA czynna w wakacje w soboty – od 19.00 do 19.45
W dniach 15 – 16 sierpnia wyjeżdżamy z pielgrzymką do sanktuarium MB Śnieżnej w Marianówce. Odwiedzamy również ks. Mirosława.

Adoracja Najświętszego Sakramentu

Informacje 1 1 Comment

boze_cialo6
ADORACJA Najświętszego Sakramentu: kościół w Pieszkowie – PIERWSZY CZWARTEK miesiąca /od 17.30 do 18.00/ i kościół w Osieku – PIERWSZA SOBOTA miesiąca /po Eucharystii g. 18.00/- różaniec wynagradzający NMP. Podczas Adoracji okazja do spowiedzi. Zapraszamy !!!

 

„Pięknie jest zatrzymać się z Jezusem i jak umiłowany Uczeń oprzeć głowę na Jego piersi (por. J 13, 25), poczuć dotknięcie nieskończoną miłością Jego Serca. Jeżeli chrześcijaństwo ma się wyróżniać w naszych czasach przede wszystkim «sztuką modlitwy», jak nie odczuwać odnowionej potrzeby dłuższego zatrzymania się przed Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie na duchowej rozmowie, na cichej adoracji w postawie pełnej miłości? Ileż to razy, moi drodzy Bracia i Siostry, przeżywałem to doświadczenie i otrzymałem dzięki niemu siłę, pociechę i wsparcie!” (bł. Jan Paweł II, Ecclesia de Eucharistia, nr 25).


  1. Polecam wszystkim, którzy mają za co dziękować Bogu, wielbić Go i prosić, także tym, którzy go szukają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.