Spotkanie scholi dziecięcej – czwartek 28 marca g. 18.45.
Katecheza przed Bierzmowaniem (Osiek): III gim.7.04. (po Mszy św. g. 17.00) i 29.04. (g.19.00 – próba w kościele); VIII A i VIII B – 1.04. (g. 19.00 – w kościele); VII – 15.04 (g.19.00); VI – 25.03. (g.19.00).

Informacje 1 1 Comment

boze_cialo6
ADORACJA Najświętszego Sakramentu: w Osieku – PIERWSZY PIĄTEK (przed Eucharystią – g. 17.15) I PIERWSZA SOBOTA miesiąca (po Eucharystii g. 18.00)- różaniec wynagradzający NMP. Podczas Adoracji okazja do spowiedzi. Zapraszamy !!!

„Pięknie jest zatrzymać się z Jezusem i jak umiłowany Uczeń oprzeć głowę na Jego piersi (por. J 13, 25), poczuć dotknięcie nieskończoną miłością Jego Serca. Jeżeli chrześcijaństwo ma się wyróżniać w naszych czasach przede wszystkim «sztuką modlitwy», jak nie odczuwać odnowionej potrzeby dłuższego zatrzymania się przed Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie na duchowej rozmowie, na cichej adoracji w postawie pełnej miłości? Ileż to razy, moi drodzy Bracia i Siostry, przeżywałem to doświadczenie i otrzymałem dzięki niemu siłę, pociechę i wsparcie!” (bł. Jan Paweł II, Ecclesia de Eucharistia, nr 25).

1. Polecam wszystkim, którzy mają za co dziękować Bogu, wielbić Go i prosić, także tym, którzy go szukają.