IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021 r.  została wyłączona
  1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza.
  2. W środę 28 kwietnia Msza święta w Pieszkowie o g. 17.00.
  3. W czwartek 29 kwietnia wspominamy w Liturgii św. Katarzynę ze Sieny.
  4. Od poniedziałku 26 kwietnia – Rodzice dzieci z grupy komunijnej (klasa III) planują terminy spotkań i prób przed uroczystością. I Komunia św. dzieci odbędzie się w dniach: OSIEK: w czerwcu: 3 – Boże Ciało; 5 – sobota, 6 – niedziela, 26 – sobota oraz 10 lipca – sobota; PIESZKÓW: 12 i 13 czerwca (sobota – niedziela) . W tych dniach – szczególnie w Boże Ciało i w niedziele, rozkład mszy świętych będzie zmieniony. Osoby, które zamówiły Msze święte w w/w dniach prosimy o potwierdzenie godziny nabożeństwa u ks. Proboszcza.
  5. Dziękujemy wszystkim Dobrodziejom Parafii za wsparcie materialne bieżących wydatków – także poprzez konto bankowe parafii, mimo fizycznej nieobecności na nabożeństwie.
  6. W minionym tygodniu odeszli do wieczności z naszej wspólnoty: śp. Rozalia Rębisz i Ludwik Czwakiel. Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz