4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08.05.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08.05.2022 R. została wyłączona

DOBREGO PASTERZA

4 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 08.05.2022 R.
DOBREGO PASTERZA

1. Niedzielą Dobrego Pasterza rozpoczynamy w Kościele Tydzień modlitw o powołania do Służby w Kościele.
  2. W tym roku uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski przeniesiona jest na poniedziałek 9 maja.
  3. Nabożeństwa majowe w Osieku codziennie przed Mszą św. o godz. 17.30. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.
  4. Próba do sakramentu bierzmowania dla młodzieży we wtorek 10 maja w Pieszkowie o godz. 18.45. Proszę o obecność wszystkich kandydatów. Spowiedź przed bierzmowaniem dla młodzieży, świadków i członków rodzin będzie w sobotę 14 maja o godz. 11.00.
  5. Próby dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. w tym tygodniu: wtorek- godz. 16.30 – gr. II; środa – godz. 16.30 – gr. III; czwartek – godz. 16.30 – gr. I. Proszę, aby wszystkie dzieci przychodziły na próbę w swoich grupach wybranych przez rodziców.
  6. Msza św. w Pieszkowie w środę o godz. 17.00; po Mszy św. nabożeństwo majowe.
  7. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.
    Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju. Ks. Jerzy Bachor SDB proboszcz

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.

Ks. Jerzy Bachor SDB