6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 22.05.2022 R. została wyłączona
  1. Nabożeństwa majowe w Osieku codziennie przed Mszą św. o godz. 17.30. W niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni modlitw o urodzaje – dawniej Dni Krzyżowe. Na nabożeństwie majowym będziemy się modlić o dobre urodzaje i za kraje głodujące.
  3. We wtorek, 24 maja przypada uroczystość Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych – patronki Zgromadzenia Salezjańskiego i całej Rodziny Salezjańskiej.
  4. Próby dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. w tym tygodniu: wtorek – godz. 16.30 – gr. II ; środa – godz. 16.30 – gr. III; czwartek – godz. 16.30 – gr. I.
  5. W najbliższą środę Mszy św. w Pieszkowie o godz. 17.00 i po Mszy św. nabożeństwo majowe.
  6. W czwartek 26 maja, w Dzień Matki na nabożeństwie majowym i na Mszy św. modlimy się w intencji Mam.
  7. W przyszłą niedzielę, 29 maja przypada uroczystość Wniebowstąpienie Pańskiego.
  8. W niedzielę Zesłania Ducha Świętego, 5 czerwca pierwsza grupa dzieci naszej parafii na Mszy św. o godz. 11.00 po raz pierwszy przyjmie do swoich serc Pana Jezusa. Z tej racji w tym dniu będzie zmieniony rozkład Mszy świętych w Osieku. Msze św. 5 czerwca będą dla wiernych o godz. 9.30 i 13.00. Bardzo proszę aby wierni skorzystali z tych możliwości uczestnictwa we Mszy św.
  9. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA.
  10. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.
    Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin. W MINIONYM TYGODNIU ODESZŁA DO PANA ŚP. ROZALIA PANEK.