7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.05.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania 7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.05.2022 R. została wyłączona

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 29.05.2022 R.
UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

 1. Próby dla dzieci przygotowujących się do pierwszej Komunii św. w tym tygodniu: wtorek – godz. 16.30 – gr. II ; środa – godz. 16.30 – gr. III; czwartek – godz. 16.00 – gr. I.
 2. W miesiącu czerwcu czcimy Najśw. Serce Pana Jezusa. Litanię do Serca Pana Jezusa z aktem oddania będziemy odmawiać w Osieku po wieczornej Mszy św.
 3. W najbliższą środę Msza św. w Pieszkowie o godz. 17.00.
 4. W tym tygodniu przypada:
 • pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się o liczne i święte powołania do służby Bożej i o wytrwanie w powołaniu dla tych, którzy odpowiedzieli na Boże wezwanie; po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i zmiana tajemnic różańcowych Róży św. Józefa. Zakończenie adoracji o godz. 19.30.
 • pierwszy piątek miesiąca – odwiedziny chorych od godz. 9.30 (rozpoczynam od Pieszkowa); o godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do spowiedzi; o g. 18.00 Msza św.
 • pierwsza sobota miesiąca – nabożeństwo Pierwszej Soboty o g. 17.00; Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego do godz. 20.30. Serdecznie zapraszam do wspólnego czuwania.
 1. W przyszłą niedzielę, 5 czerwca Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. W tym dniu pierwsza grupa dzieci naszej parafii na Mszy św. o godz. 11.00 po raz pierwszy przyjmie do swoich serc Pana Jezusa. Z tej racji będzie zmieniony rozkład Mszy świętych w Osieku. Msze św. 5 czerwca będą dla wiernych o godz. 9.30 i 13.00. Bardzo proszę aby wierni skorzystali z tych możliwości uczestnictwa we Mszy św.
 2. Spowiedź dla dzieci i członków ich rodzin przed pierwszą Komunią św. będzie w sobotę o godz. 10.00
 3. Przygotowanie kościoła i placu kościelnego na uroczystość pierwszej Komunii św. będzie w piątek od godz. 18.30. Bardzo serdecznie proszę rodziców dzieci pierwszokomunijnych o pomoc. Do sprzątania placu zapraszam rodziców dzieci wszystkich grup.
 4. Zmiana tajemnic Żywego Różańca będzie w niedzielę 12 czerwca.
 5. W przedsionku kościoła jest do nabycia prasa katolicka: GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA.
 6. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci. Niech odpoczywają w pokoju.

                                                                            Ks. Jerzy Bachor SDB – proboszcz