7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.02.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania 7 NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.02.2022 R. została wyłączona
  1. W tym tygodniu na wtorek 22 lutego zapraszam na spotkanie młodzież   kl. VIII przygotowującą się do sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w salce na plebanii o godz. 16.30.
  2. Msza św. w Pieszkowie w środę o godz. 16.30.
  3. W związku z przypadającym 23 lutego Ogólnopolskim Dniem Walki z Depresją Stowarzyszenie Centrum Formacji Rodziny z siedzibą w Lubinie 21- 27 lutego 2022 organizuje III Tydzień Walki z Depresją. Organizatorzy zapraszają do skorzystania z bezpłatnych konsultacji, wykładów, wywiadów oraz wysłuchania rozmów ze specjalistami zdrowia psychicznego, z przedstawicielami samorządów i jednostek publicznych, z osobami dzielącymi się swoim własnym doświadczeniem w obszarze utraty zdrowia emocjonalnego. Udział w konferencji jest bezpłatny. Konferencja odbywa się hybrydowo, jednakże organizatorzy zapewniają, że każdy zarejestrowany otrzyma dostęp do wszystkich nagrań  online. Warto się więc zapisać się już dziś, aby być na bieżąco i otrzymać linki do transmisji.  Szczegółowy harmonogram spotkań znajduje się na stronie internetowej: cfrlubin.pl/twzd2022 (adres podany jest w ogłoszeniach).
  4. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką: NIEDZIELA, GOŚĆ NIEDZIELNY. Zachęcamy do lektury.
  5. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję. Ofiary na sprzątanie kościołów można wpłacać na konto parafialne, także w zakrystii lub u opiekujących się poszczególnymi kościołami.

Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin.