Archiwum dla: 22 kwietnia, 2018

IV Niedziela Wielkanocna – 22 kwietnia 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania IV Niedziela Wielkanocna – 22 kwietnia 2018 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj Niedziela Dobrego pasterza. Rozpoczynamy dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Pamiętamy szczególnie w modlitwie o kleryku Mateuszu, który rozpoczął w sobotę rekolekcje przed przyjęciem święceń diakonatu. (Sobota, 28.04. o godzinie 10.00 w katedrze legnickiej).
  2. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w przygotowania wizytacji biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego i uczestniczyli w spotkaniach z pasterzem naszej diecezji w sobotę 21 kwietnia.
  3. W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski i ks. proboszcza.
  4. Kancelaria czynna we wtorek 24.04. (9.00 – 9.30) i w sobotę 28.04. (19.00 – 19.45).
  5. Przy wyjściu z kościoła czasopisma religijne. Zachęcamy do lektury.

Dzisiaj Niedziela Dobrego pasterza. Rozpoczynamy dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Pamiętamy szczególnie w modlitwie o kleryku Mateuszu, który rozpoczął w sobotę rekolekcje przed przyjęciem święceń diakonatu. (Sobota, 28.04. o godzinie 10.00 w katedrze legnickiej). Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w przygotowania wizytacji biskupa legnickiego Zbigniewa Kiernikowskiego i uczestniczyli w spotkaniach […]