Archiwum dla: 11 czerwca, 2018

Podziękowanie i zaproszenie na pielgrzymkę

Informacje Możliwość komentowania Podziękowanie i zaproszenie na pielgrzymkę została wyłączona

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować naszą uroczystość: Rodzicom Dzieci Komunijnych, Nadzwyczajnym Szafarzom Eucharystii: p. Bogdanowi i p. Tomaszowi, p. Bernardetcie (organistce), p. Annie (za przygotowanie dekoracji), Liturgicznej Służbie Ołtarza (Paweł, Piotr, Szymon, Karol i Franciszek); dziękujemy także za wykonanie strojów komunijnych dla dzieci przez firmę pani Moniki Kuciejczyk i wykonane fotografie dla pracowni p. Patrycji Zdrojewskiej.

W czwartek 14 czerwca dzieci przeżywające Biały Tydzień złożyły ofiarę na misje – przekazaliśmy do Ośrodka Misyjnego kwotę 1270 zł.
INFORMACJE O PROJEKCIE DOFINANSOWANYM PRZEZ DZIECI

ofiara misje – potwierdzenie przelewu

W piątek 15 czerwca na nabożeństwie z Litanią do Najświętszemu Sercu Pana Jezusa
zawierzyliśmy dzieci komunijne Jezusowi na zakończenie Białego Tygodnia /18.00/.

W sobotę 16 czerwca przeżyliśmy Pielgrzymkę dziękczynną do Częstochowy, za dar Eucharystii dla dzieci za klasy III oraz za tryptyk św. Dziewic ołtarza kościoła w Osieku /w I rocznicę jego rekonstrukcji /.

Pielgrzymka:

3.30 – wyruszamy autokarami z ronda autobusowego przy skrzyżowaniu św. Katarzyny i Łąkowej.

9.30 – bierzemy udział w Eucharystii w kaplicy cudownego obrazu na Jasnej Górze

11.00 – 14.00: czas na posiłek, zwiedzanie klasztoru WAŻNE INFORMACJE O JASNEJ GÓRZE

14.30 – 16.00: wspólna Droga Krzyżowa na wałach jasnogórskich

16.00 – 17.00: nawiedzenie kościoła św. Barbary i wyjazd autokarem z parkingu jasnogórskiego