Archiwum dla: 17 września, 2018

KONKURS PLASTYCZNY Z OKAZJI „100 – lecia odzyskania niepodległości”

Informacje Możliwość komentowania KONKURS PLASTYCZNY Z OKAZJI „100 – lecia odzyskania niepodległości” została wyłączona

REGULAMIN KONKURSU:

UCZESTNICY: Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 6 do 15 lat

ORGANIZACJA KONKURSU: Wykonanie indywidualnej pracy w dowolnej technice plastycznej ( malarstwo, rysunek, grafika ), nawiązującej do tematyki 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości, Format pracy: A4, na odwrocie pracy należy umieścić następujące informacje: imię i nazwisko, wiek autora pracy, adres zamieszkania oraz telefon kontaktowy; prace należy dostarczyć osobiście lub przesłać na adres Parafii w terminie od 01 października 2018 do 11 listopada 2018 roku.

OCENA PRAC KONKURSOWYCH: Oceny nadesłanych prac konkursowych dokona komisja konkursowa powołana przez Organizatora. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi w 25 listopada 2018 r. podczas uroczystej akademii. Komisja konkursowa oceniać będzie prace w 3 kategoriach.
Nagrodzone zostaną I, II, III miejsce oraz wyróżnienia w poszczególnych kategoriach, tj.:
I kategoria – dzieci w wieku 6-8 lat
II kategoria – dzieci w wieku 9-12 lat
III kategoria – dzieci w wieku 13-15 lat

POSTANOWIENIA KOŃCOWE: Udział w konkursie jest równoznaczny z przyjęciem warunków regulaminu oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych ). Uczestnicy zgadzają się powierzyć Organizatorowi prawa do wykorzystania prac konkursowych oraz udzielają zezwolenia na rozpowszechnianie swojego imienia i nazwiska oraz  wizerunku utrwalonego w związku z konkursem do jego organizacji i promocji. Prace nadesłane na konkurs przechodzą na własność organizatora i nie będą odsyłane.

Zapraszamy do udziału – Ks. Wojciech Skowron – Proboszcz

ORGANIZATOR: Parafia pw. Chrystusa Króla w Osieku; ul. Świętej Katarzyny 73; 59-300 Osiek CELE KONKURSU: kształtowanie postaw patriotycznych wśród dzieci, rozwijanie aktywności plastycznej przez zastosowanie różnorodnych technik plastycznych, kształtowanie wyobraźni twórczej inspirowanej niepodległością Polski. REGULAMIN KONKURSU: UCZESTNICY: Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 6 do 15 lat ORGANIZACJA KONKURSU: Wykonanie indywidualnej pracy w […]