Archiwum dla: 18 stycznia, 2019

Wizyta Duszpasterska 2018/2019

Informacje Możliwość komentowania Wizyta Duszpasterska 2018/2019 została wyłączona

Jeżeli rodziny, u których nie byliśmy mają takie życzenie prosimy o kontakt osobisty (po nabożeństwach) lub telefoniczny (w godzinach: 10 – 12; tel.: 511 476 570).

Proboszcz – ks. Wojciech Skowron sdb

Zakończyliśmy Wizytę duszpasterską w parafii. Składam serdeczne podziękowanie dla rodzin, które przyjęły mnie i ks. Mirosława oraz za złożone ofiary pieniężne, które pomogą pokryć część zobowiązań finansowych wobec diecezji legnickiej i zgromadzenia salezjańskiego. Szczególne podziękowania dla wszystkich  rodzin za ofiary pieniężne na nowe ławki do kościoła w Osieku. Jeżeli rodziny, u których nie byliśmy mają […]