Różaniec „O oddalenie pandemii…”: kościół w Osieku: poniedziałek, piątek i sobota – g. 17.30; wtorek – ok. godz. 8.30.
Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – klas VIII – sobota 6 czerwca godz. 19.00. Zabieramy zaległe dokumenty!!!
7 czerwca 2020 r. na Mszy św. o godzinie 11.30 – I rocznica pełnego udziału w Eucharystii – dzieci z klasy IV S.P. /5 czerwca: spotkanie organizacyjne: 18.45; spowiedź dla dzieci i rodziców: 17.30 – 18.30.
Spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię świętą: w poniedziałek 1 czerwca o godzinie 19.00.

Archiwum dla: Maj 1, 2019

Informacje Możliwość komentowania ZAPROSZENIE została wyłączona

Zapraszamy na uroczystość odpustową ku czci św. Dominika Savio.
Msza święta w kościele w Kłopotowie w niedzielę
5 maja 2019 o godzinie 16.00.

Święty Dominik jest patronem dzieci i młodzieży, ministrantów,
matek w stanie błogosławionym (szczególnie w ciąży zagrożonej)
oraz małżeństw starających się o potomstwo.

Zapraszamy na uroczystość odpustową ku czci św. Dominika Savio. Msza święta w kościele w Kłopotowie w niedzielę 5 maja 2019 o godzinie 16.00. Święty Dominik jest patronem dzieci i młodzieży, ministrantów, matek w stanie błogosławionym (szczególnie w ciąży zagrożonej) oraz małżeństw starających się o potomstwo.