Archiwum dla: 11 maja, 2019

IV Niedziela Wielkanocna – 12 maja 2019 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania IV Niedziela Wielkanocna – 12 maja 2019 r. została wyłączona

(J 10,27-30)
Jezus powiedział: ”Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną i Ja daję im życie wieczne. Nie zginą one na wieki i nikt nie wyrwie ich z mojej ręki. Ojciec mój, który Mi je dał, jest większy od wszystkich. I nikt nie może ich wyrwać z ręki mego Ojca. Ja i Ojciec jedno jesteśmy”.

KOMENTARZ DO CZYTAŃ

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

1. Dzisiaj dodatkowa msza święta o godzinie 17.00. Zakończenie przygotowania do Sakramentu Bierzmowania dla klas III gimnazjum i VIII klasy szkoły podstawowej.
  2. Nabożeństwa majowe z litanią loretańską do NMP w Osieku – w poniedziałek, czwartek, piątek i sobotę o 17.30, w Pieszkowie w środę o 16.30, w Kłopotowie w środę o 18.00.
  3. W poniedziałek 13 maja katecheza przygotowująca do Sakramentu Bierzmowania – klasa VII.
  4. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna we wtorek: od 9.00 do 9.30 i w środę od 19.00 do 19.30. W sobotę 18 maja kancelaria nie będzie czynna.
  5. W czwartek 16 maja próba dla dzieci przed uroczystością I Komunii św. Rozpoczynamy o godzinie 19.30 w Domu Parafialnym.
  6. W piątek 24 maja młodzież naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania. Uroczystość odbędzie się w kościele w Pieszkowie – rozpoczynamy g. 17.00.
  7. W sobotę 25 maja – po wieczornej Eucharystii w kościele w Osieku – spotkanie dla Rodziców dzieci, które w tym roku przeżywają I rocznicę pełnego udziału w Eucharystii.
  8. Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowe numery czasopism: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.

OGŁOSZENIE – Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Lubinie otwiera w nowym roku szkolnym 2019/2020 trzy klasy dla absolwentów gimnazjów i trzy dla absolwentów szkół podstawowych. Szczegółowe informacje na plakatach i stronie internetowej szkoły.

Ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz

(J 10,27-30) Jezus powiedział: ”Moje owce słuchają mego głosu, a Ja znam je. Idą one za Mną i Ja daję im życie wieczne. Nie zginą one na wieki i nikt nie wyrwie ich z mojej ręki. Ojciec mój, który Mi je dał, jest większy od wszystkich. I nikt nie może ich wyrwać z ręki mego […]