Archiwum dla: 17 lipca, 2021

XVI Niedziela Zwykła – 18 lipca 2021 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XVI Niedziela Zwykła – 18 lipca 2021 r. została wyłączona
  1. W niedzielę 18 lipca o godzinie 13.00 podczas Mszy św. złożymy nasze podziękowanie za 9 lat posługi naszego księdza proboszcza – ks. Wojciecha Skowrona sdb. Od 1 sierpnia zgodnie z decyzją przełożonych zakonnych funkcję proboszcza w parafii p. Chrystusa Króla w Osieku będzie pełnił ks. Jerzy Bachor – salezjanin; w parafii będzie posługiwał także drugi kapłan – ks. Władysław Biczysko sdb.
  2. W liturgii najbliższego tygodnia: 20.07. – bł. Czesława, 22.07. – św. Marii Magdaleny, 23.07 – św. Brygidy – patronki Europy, 24.07. – św. Kingi.
  3. I rocznica przyjęcia Komunii świętej dla dzieci, dla których organizowaliśmy uroczystość w czasie wakacji i we wrześniu 2020, odbędzie się w dniu 5 września na Mszy świętej o godzinie 13.00 w Osieku.
  4. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna: w sobotę od 17.30 do 18.00. W sprawie pogrzebu proszę o kontakt telefoniczny zanim ustalimy terminy z firmą pogrzebową.
  5. Przy wyjściu z kościoła do można nabyć nowe numery: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Zachęcamy do lektury.
  6. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. w zakrystii możemy wpłacać gotówkowe darowizny na sprzątanie poszczególnych kościołów. Szczególne podziękowanie wyrażam za ufundowanie tablicy na pamiątkę zwycięskiej bitwy warszawskiej z 1920 r. i jej zamontowanie oraz wszystkim osobom, które dopomogły podczas malowania i przygotowania pomieszczeń dla nowych mieszkańców w Domu Parafialnym.

ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz

W niedzielę 18 lipca o godzinie 13.00 podczas Mszy św. złożymy nasze podziękowanie za 9 lat posługi naszego księdza proboszcza – ks. Wojciecha Skowrona sdb. Od 1 sierpnia zgodnie z decyzją przełożonych zakonnych funkcję proboszcza w parafii p. Chrystusa Króla w Osieku będzie pełnił ks. Jerzy Bachor – salezjanin; w parafii będzie posługiwał także drugi […]