Archiwum dla: 21 lipca, 2021

R. + I. + P.

Bez kategorii Możliwość komentowania R. + I. + P. została wyłączona

W nadziei życia wiecznego zawiadamiam, że dnia 18 lipca 2021 r. przeżywszy 71 lat, odszedł do Pana śp. Stanisław Kołczor – mieszkaniec Kłopotowa. Msza święta pogrzebowa w jego intencji, będzie odprawiona w kaplicy przy cmentarzu komunalnym w Lubinie – ul. Zacisze (Obora) w dniu 23 lipca 2021 r. o godz. 14.00. Po zakończeniu Eucharystii dalsza część uroczystości na cmentarzu.

ks. proboszcz – Wojciech Skowron sdb

W nadziei życia wiecznego zawiadamiam, że dnia 18 lipca 2021 r. przeżywszy 71 lat, odszedł do Pana śp. Stanisław Kołczor – mieszkaniec Kłopotowa. Msza święta pogrzebowa w jego intencji, będzie odprawiona w kaplicy przy cmentarzu komunalnym w Lubinie – ul. Zacisze (Obora) w dniu 23 lipca 2021 r. o godz. 14.00. Po zakończeniu Eucharystii dalsza […]