Archiwum dla: 8 sierpnia, 2021

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – O8 SIERPNIA 2021 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania XIX NIEDZIELA ZWYKŁA – O8 SIERPNIA 2021 R. została wyłączona
  1. Msze św. Osieku w tym tygodniu: poniedziałek g. 19.00,; wtorek g. 8.00; w środę nie mam Mszy św.; w czwartek, piątek, sobotę g. 19.00.
  2. W środę 11 sierpnia Msza św. w Pieszkowie o godz. 17.00.
  3. W niedzielę 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na mszach św. poświecenie ziół i kwiatów.
  4. I rocznica przyjęcia Komunii św. dla dzieci, które przeżywały ten dzień w czasie wakacji i we wrześniu 2020 r., odbędzie się w dniu 5 września na Mszy św. o godz. 13.00 w Osieku.
  5. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna jest w sobotę od 17.30 do 18.00. W sprawie pogrzebu prosimy o kontakt telefoniczny zanim ustalimy termin z firmą pogrzebową.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowe numery: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Zachęcamy do lektury.
  7. Odpust w Pieszkowie ku MB Częstochowskiej będzie w niedzielę 29 sierpnia. Suma odpustowa zostanie odprawiona o godz. 15.00. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 10.00. Intencja z tej Mszy św. zostanie zostanie odprawiona o godz. 15.00.
  8. We wtorek 17 sierpnia w naszej parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. w zakrystii możemy wpłacać gotówkowe darowizny na sprzątanie poszczególnych kościołów.
  10. Pomódlmy się za zmarłych parafian i za zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

Msze św. Osieku w tym tygodniu: poniedziałek g. 19.00,; wtorek g. 8.00; w środę nie mam Mszy św.; w czwartek, piątek, sobotę g. 19.00. W środę 11 sierpnia Msza św. w Pieszkowie o godz. 17.00. W niedzielę 15 sierpnia przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Na mszach św. poświecenie ziół i kwiatów. I rocznica przyjęcia Komunii św. […]