Spotkanie scholi dziecięcej – czwartek 28 marca g. 18.45.
Katecheza przed Bierzmowaniem (Osiek): III gim.7.04. (po Mszy św. g. 17.00) i 29.04. (g.19.00 – próba w kościele); VIII A i VIII B – 1.04. (g. 19.00 – w kościele); VII – 15.04 (g.19.00); VI – 25.03. (g.19.00).

40-te urodziny księdza Mirka

Informacje 1 1 Comment

W dniu 10 października swoje 40-te urodziny obchodzi ksiądz Mirosław Łobodziński – salezjanin, odpowiedzialny za duszpasterstwo młodzieżowe w salezjańskiej inspektorii wrocławskiej. Mimo licznych obowiązków, ks. Mirosław, będąc w niektóre niedziele lub w święta w Osieku pomaga naszemu ks. proboszczowi w celebrowaniu nabożeństw, głoszeniu kazań, a nawet podczas odwiedzin duszpasterskich – i tak już prawie 10 lat!

Z okazji tej szczególnej rocznicy Urodzin życzymy księdzu Mirkowi wielu Łask Bożych, zdrowia i światła Ducha świętego podczas pracy duszpasterskiej.

40_MirekW niedzielę, 28 sierpnia podczas mszy świętej o godzinie 12:30 modliliśmy się w intencji na naszego Jubilata. Po jej zakończeniu przed kościołem czekała niespodzianka w postaci tortu i innych słodkości.

Złóż życzenia…

1. Mariusz - Wrzesień 6, 2016

Wielu łask Bożych, zdrowia, radości i pokoju!