Spotkanie organizacyjne dla Rodziców i dzieci przed I Spowiedzią i Komunią świętą: klasa III: niedziela 8 września (godz. 11.30); klasy I i II: sobota 14 września (po Mszy św. o godz. 18.00).
Rozpoczęcie nowego roku przygotowania do Sakramentu Bierzmowania (klasy: VI, VII i VIII): niedziela 1 września – g. 13.00.

40-te urodziny księdza Mirka

Informacje 1 1 Comment

W dniu 10 października swoje 40-te urodziny obchodzi ksiądz Mirosław Łobodziński – salezjanin, odpowiedzialny za duszpasterstwo młodzieżowe w salezjańskiej inspektorii wrocławskiej. Mimo licznych obowiązków, ks. Mirosław, będąc w niektóre niedziele lub w święta w Osieku pomaga naszemu ks. proboszczowi w celebrowaniu nabożeństw, głoszeniu kazań, a nawet podczas odwiedzin duszpasterskich – i tak już prawie 10 lat!

Z okazji tej szczególnej rocznicy Urodzin życzymy księdzu Mirkowi wielu Łask Bożych, zdrowia i światła Ducha świętego podczas pracy duszpasterskiej.

40_MirekW niedzielę, 28 sierpnia podczas mszy świętej o godzinie 12:30 modliliśmy się w intencji na naszego Jubilata. Po jej zakończeniu przed kościołem czekała niespodzianka w postaci tortu i innych słodkości.

Złóż życzenia…

1. Mariusz - Wrzesień 6, 2016

Wielu łask Bożych, zdrowia, radości i pokoju!