Przez cały listopad modlitwy za zmarłych podczas różańca i podczas Mszy świętych w naszych kościołach w Kłopotowie, Pieszkowie i w Osieku.
Katecheza – przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Klasa: VIgr. A: 2.12. i gr. B: ZMIANA: 5.12.; klasa VII – 9.12.; klasa VIII – 18.11. /Dom Parafialny g. 19.00./

40-te urodziny księdza Mirka

Informacje 1 1 Comment

W dniu 10 października swoje 40-te urodziny obchodzi ksiądz Mirosław Łobodziński – salezjanin, odpowiedzialny za duszpasterstwo młodzieżowe w salezjańskiej inspektorii wrocławskiej. Mimo licznych obowiązków, ks. Mirosław, będąc w niektóre niedziele lub w święta w Osieku pomaga naszemu ks. proboszczowi w celebrowaniu nabożeństw, głoszeniu kazań, a nawet podczas odwiedzin duszpasterskich – i tak już prawie 10 lat!

Z okazji tej szczególnej rocznicy Urodzin życzymy księdzu Mirkowi wielu Łask Bożych, zdrowia i światła Ducha świętego podczas pracy duszpasterskiej.

40_MirekW niedzielę, 28 sierpnia podczas mszy świętej o godzinie 12:30 modliliśmy się w intencji na naszego Jubilata. Po jej zakończeniu przed kościołem czekała niespodzianka w postaci tortu i innych słodkości.

Złóż życzenia…

1. Mariusz - Wrzesień 6, 2016

Wielu łask Bożych, zdrowia, radości i pokoju!