Różaniec „O oddalenie pandemii…”: kościół w Osieku: poniedziałek, piątek i sobota – g. 17.30; wtorek – ok. godz. 8.30.
Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – klas VIII – sobota 6 czerwca godz. 19.00. Zabieramy zaległe dokumenty!!!
7 czerwca 2020 r. na Mszy św. o godzinie 11.30 – I rocznica pełnego udziału w Eucharystii – dzieci z klasy IV S.P. /5 czerwca: spotkanie organizacyjne: 18.45; spowiedź dla dzieci i rodziców: 17.30 – 18.30.
Spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię świętą: w poniedziałek 1 czerwca o godzinie 19.00.

Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 16 kwietnia 2017 r.

Informacje Możliwość komentowania Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – 16 kwietnia 2017 r. została wyłączona

Siostry i Bracia w Chrystusie Panu !

Na radosne Święta Zmartwychwstania Pańskiego –
zwycięstwa Chrystusa Pana nad śmiercią,
piekłem i szatanem – składamy serdeczne życzenia.
Niech Chrystus Pan otworzy nasze oczy i serca,
napełniając je światłem Zmartwychwstania,
pokojem, radością, mocą ducha i wszelkim
dobrem, abyśmy umieli Go rozpoznawać
i o Nim świadczyć w naszym codziennym życiu.
Wyśpiewujmy radosne ALLELUJA!

1. Jutro poniedziałek WIELKANOCNY. Msze święte według rozkładu niedzielnego.
  2. Dziękuję Ks. Mirosławowi, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Panom, którzy podjęli funkcję Apostołów podczas Liturgii w Wielki Czwartek i w Wigilię Paschalną, dziękuję scholi dziecięcej, Panu organiście i wszystkim osobom, które odczytywały czytania podczas nabożeństw i śpiewały psalmy, dziękuję Nadzwyczajnym Szafarzom Eucharystii. Bóg zapłać wszystkim, za ofiary pieniężne na sprzątanie i kwiaty do kościoła – szczególnie ze te na wystrój ciemnicy i Grobu Pańskiego oraz za zaangażowanie i dbałość o porządek wokół kościołów. Dziękuję osobom, które pomagały przy wykonaniu dekoracji, zadbali o porządek w kościołach i wokół świątyń, wszystkim, którzy Adorowali Pana Jezusa w Ciemnicy i kaplicy Grobu Pańskiego.
  3. Za tydzień Święto Bożego Miłosierdzia.
  4. Informacja dla Rodziców dzieci z klas III: I Spowiedź dzieci przeniesiona. Możemy wybrać z dwóch terminów: sobota, 6 lub 13 maja.
  5. Przy wyjściu z kościoła do nabycia nowe numery czasopism: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.

Ks. Wojciech Skowron sdb