XIII Niedziela Zwykła – 1 lipca 2018 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XIII Niedziela Zwykła – 1 lipca 2018 r. została wyłączona

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic Żywego Różańca: w Kłopotowie i Pieszkowie po Eucharystii; w Osieku o godzinie 12.30. W Pieszkowie dodatkowa Msza św. z udzieleniem Sakramentu Chrztu św. o godzinie 15.00.
2. W tym tygodniu:
– pierwszy czwartek miesiąca: modlimy się o powołania kapłańskie, zakonne oraz misyjne – w Pieszkowie o g. 16.30 nabożeństwo eucharystyczne i Msza św. (17.00)
– pierwszy piątek miesiąca: odwiedzam chorych (od g. 9.00); od 17.15 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź.
– pierwsza sobota miesiąca: po wieczornej Eucharystii w kościele w Osieku, Adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu NMP oraz okazja do spowiedzi.
3. W związku z nabożeństwem pierwszej soboty w dniu 7 lipca (kolejne: 4 sierpnia) – kancelaria parafialna czynna: od 17.00 do 17.30. W pozostałe soboty w wakacje kancelaria czynna: od 19.00 do 19.45.
4. Przy wyjściu z kościoła do nabycia kolejne nowe numery czasopism: NIEDZIELA i GOŚĆ NIEDZIELNY.
5. Serdeczne podziękowania za ofiary materialne na sprzątanie świątyń i kwiaty. Za tydzień możemy złożyć darowizny po Mszy św. o godzinie 11.30.
6. Wszystkim, którzy wyjeżdżają na wakacje i urlopy życzymy dużo radości, dobrej pogody i bezpieczeństwa w podróżowaniu. Nie zapominajmy o obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Eucharystii.
7. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Jadwiga Szypuła. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.

Ks. Wojciech Skowron sdb