Spotkanie scholi dziecięcej –  czwartek 30 maja o g. 19.00
Katecheza – kandydaci do S. Bierzmowania (g.19.00 – Osiek): klasa VI – 3.06.; klasa VII – 10.06.
Spotkanie organizacyjne – Rocznica I Komunii św. (klasa IV) – sobota 25 maja /po Eucharystii/.

+ R. I. P. +

Informacje Możliwość komentowania + R. I. P. + została wyłączona

W nadziei życia zawiadamiamy, że odeszła do Pana śp. Lucyna Nowacka wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stanisława Reymonta w Osieku. Funkcję dyrektora tej szkoły pełniła w latach 1984 – 2003.

Dzisiaj tj. 21 listopada odbyły się obrzędy pożegnania w kaplicy na cmentarzu w Lubinie przed kremacją.

Msza Święta w intencji śp. Lucyny zostanie odprawiona w kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Lubinie, przy ul. Zacisze w dniu 22 listopada o godzinie 14.00. Po Eucharystii odprowadzenie doczesnych szczątków do rodzinnego grobowca.

W imieniu rodziny śp. Lucyny prosimy o modlitwę.

Ks. Proboszcz