Spotkanie organizacyjne dla Rodziców i dzieci przed I Spowiedzią i Komunią świętą: klasa III: niedziela 8 września (godz. 11.30); klasy I i II: sobota 14 września (po Mszy św. o godz. 18.00).
Rozpoczęcie nowego roku przygotowania do Sakramentu Bierzmowania (klasy: VI, VII i VIII): niedziela 1 września – g. 13.00.

R. + I. + P.

Informacje Możliwość komentowania R. + I. + P. została wyłączona

Z nadzieją życia wiecznego zawiadamiam, że dzisiaj 12 stycznia 2019 r., w wieku 58 lat zginął tragicznie w wypadku w kopalni „Rudna” w Polkowicach śp. Mirosław Kempiak – brat ks. Ryszarda Kempiaka – salezjanina (który kilka razy prowadził pielgrzymki do Ziemi Świętej z Lubina i prowadzi spotkania biblijne w kościele św. Jan Bosko w Lubinie).

Pogrzeb śp. Mirosława Kempiaka odbędzie się w czwartek 17 stycznia br.
Msza św. pogrzebowa, którą poprzedzi modlitewne czuwanie o godz. 9.00, zostanie odprawiona o godz. 10.00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Głogowie (ul. Królowej Jadwigi 1, 67-200 Głogów).
Po Mszy świętej dalsza część obrzędów pogrzebowych.

Polecajmy śp. Mirosława Bożemu Miłosierdziu i wspierajmy modlitwą bliskich śp. Mirosława i ks. Ryszarda. Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie!

ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz