Spotkanie organizacyjne dla Rodziców i dzieci przed I Spowiedzią i Komunią świętą: klasa III: niedziela 8 września (godz. 11.30); klasy I i II: sobota 14 września (po Mszy św. o godz. 18.00).
Rozpoczęcie nowego roku przygotowania do Sakramentu Bierzmowania (klasy: VI, VII i VIII): niedziela 1 września – g. 13.00.

Wizyta Duszpasterska 2018/2019

Informacje Możliwość komentowania Wizyta Duszpasterska 2018/2019 została wyłączona

Zakończyliśmy Wizytę duszpasterską w parafii. Składam serdeczne podziękowanie dla rodzin, które przyjęły mnie i ks. Mirosława oraz za złożone ofiary pieniężne, które pomogą pokryć część zobowiązań finansowych wobec diecezji legnickiej i zgromadzenia salezjańskiego. Szczególne podziękowania dla wszystkich  rodzin za ofiary pieniężne na nowe ławki do kościoła w Osieku.

Jeżeli rodziny, u których nie byliśmy mają takie życzenie prosimy o kontakt osobisty (po nabożeństwach) lub telefoniczny (w godzinach: 10 – 12; tel.: 511 476 570).

Proboszcz – ks. Wojciech Skowron sdb