Spotkanie scholi dziecięcej –  czwartek 13 czerwca o g. 19.00.
Rocznica I Komunii św. (klasa IV): Boże Ciało – 20 czerwca g. 10.00; próba przed uroczystością: 14.06. – g. 19.00
Spotkanie organizacyjne dla Rodziców dzieci przed I Komunią świętą: klasy I, II i III: 22 czerwca po Eucharystii.

Niedziela Palmowa – 14 kwietnia 2019 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Niedziela Palmowa – 14 kwietnia 2019 r. została wyłączona

(Łk 22,14-23,56) – Męka Pana naszego Jezusa Chrystusa
według świętego Łukasza. i ROZWAŻANIE DO EWANGELII

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE:

1. Dzisiaj Niedziela Palmowa.` Rozpoczynamy Wielki Tydzień.
  2. Serdecznie dziękuję ks. Mirosławowi Łobodzińskiemu – salezjaninowi, za wygłoszone rekolekcje wielkopostne. Dziękuję wszystkim, którzy wzięli w nich udział i za dar materialny, jaki złożyliście na potrzeby ośrodka rekolekcyjno – wycieczkowego w Marianówce.
  3. Program Triduum paschalnego na kartkach w przedsionku kościoła i na stronie internetowej Parafii.
  4. W sobotę dzieci przynoszą skarbonki wielkopostne – „Dar juniora dla seniora”. Podczas błogosławienia pokarmów kwestujemy na potrzeby ubogich.
  5. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za pomoc materialną.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odeszła śp.: Beata Bergier. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, A światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen

1. Wojciech Skowron sdb – proboszcz