Przez cały listopad modlitwy za zmarłych podczas różańca i podczas Mszy świętych w naszych kościołach w Kłopotowie, Pieszkowie i w Osieku.
Katecheza – przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Klasa: VIgr. A: 2.12. i gr. B: ZMIANA: 5.12.; klasa VII – 9.12.; klasa VIII – 18.11. /Dom Parafialny g. 19.00./

Boże Ciało

Informacje Możliwość komentowania Boże Ciało została wyłączona

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w Uroczystości Bożego Ciała w dniu 20 czerwca 2019 r., za świadectwo wiary. Dziękujemy dzieciom – które obchodziły I rocznicę pełnego udziału w Eucharystii, ich rodzicom, dziękujemy dzieciom które sypały kwiaty w czasie procesji, Liturgicznej Służbie Ołtarza, wszystkim, którzy przygotowywali Liturgię Mszy Świętej, za wystrój kościoła, tym którzy przygotowali poszczególne ołtarze. Dziękujemy ks. Piotrowi z Wrocławia, za wspólną modlitwę i obecność. Dziękujemy Policji za zabezpieczenie procesji. Bóg zapłać wszystkim za wszystko.

Ks. proboszcz – Wojciech Skowron sdb