Spotkanie organizacyjne dla Rodziców i dzieci przed I Spowiedzią i Komunią świętą: klasa III: niedziela 8 września (godz. 11.30); klasy I i II: sobota 14 września (po Mszy św. o godz. 18.00).
Rozpoczęcie nowego roku przygotowania do Sakramentu Bierzmowania (klasy: VI, VII i VIII): niedziela 1 września – g. 13.00.

Boże Ciało

Informacje Możliwość komentowania Boże Ciało została wyłączona

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w Uroczystości Bożego Ciała w dniu 20 czerwca 2019 r., za świadectwo wiary. Dziękujemy dzieciom – które obchodziły I rocznicę pełnego udziału w Eucharystii, ich rodzicom, dziękujemy dzieciom które sypały kwiaty w czasie procesji, Liturgicznej Służbie Ołtarza, wszystkim, którzy przygotowywali Liturgię Mszy Świętej, za wystrój kościoła, tym którzy przygotowali poszczególne ołtarze. Dziękujemy ks. Piotrowi z Wrocławia, za wspólną modlitwę i obecność. Dziękujemy Policji za zabezpieczenie procesji. Bóg zapłać wszystkim za wszystko.

Ks. proboszcz – Wojciech Skowron sdb