Różaniec „O oddalenie pandemii…”: kościół w Osieku: poniedziałek, piątek i sobota – g. 17.30; wtorek – ok. godz. 8.30.
Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – klas VIII – sobota 6 czerwca godz. 19.00. Zabieramy zaległe dokumenty!!!
7 czerwca 2020 r. na Mszy św. o godzinie 11.30 – I rocznica pełnego udziału w Eucharystii – dzieci z klasy IV S.P. /5 czerwca: spotkanie organizacyjne: 18.45; spowiedź dla dzieci i rodziców: 17.30 – 18.30.
Spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię świętą: w poniedziałek 1 czerwca o godzinie 19.00.

ZAPOWIEDZI

Bez kategorii Możliwość komentowania ZAPOWIEDZI została wyłączona

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Następujące osoby zamierzają zawrzeć sakramentalny związek małżeński: Dawid Rolak, stanu wolnego, zamieszkały w Parchowie i Alicja Naumowicz, stanu wolnego, zamieszkała w Osieku.

Ktokolwiek zna istotne przeszkody do ważności ślubu pomiędzy w/w osobami jest zobowiązany w sumieniu do powiadomienia o tym Kancelarię Parafialną.

.
Osiek,  3 i 10 maja 2020 r.
.
ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz