Różaniec „O oddalenie pandemii…”: kościół w Osieku: poniedziałek, piątek i sobota – g. 17.30; wtorek – ok. godz. 8.30.
Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – klas VIII – sobota 6 czerwca godz. 19.00. Zabieramy zaległe dokumenty!!!
7 czerwca 2020 r. na Mszy św. o godzinie 11.30 – I rocznica pełnego udziału w Eucharystii – dzieci z klasy IV S.P. /5 czerwca: spotkanie organizacyjne: 18.45; spowiedź dla dzieci i rodziców: 17.30 – 18.30.
Spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię świętą: w poniedziałek 1 czerwca o godzinie 19.00.

Bez kategorii Możliwość komentowania 14 maja – dzień modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii została wyłączona

Z inicjatywy Ojca Świętego Franciszka Papieska Rada ds. Dialogu Międzyreligijnego skierowała do Przewodniczących Episkopatów całego świata prośbę, aby czwartek 14 maja był dniem modlitwy, postu i dzieł miłosierdzia w intencji powstrzymania epidemii koronawirusa. Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki zaapelował o przyłączenie się do modlitwy.