XXIII Niedziela Zwykła – 5 września 2020 r

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXIII Niedziela Zwykła – 5 września 2020 r została wyłączona
  1. Dzisiaj I-sza niedziela miesiąca. Po nabożeństwach wystawienie Najświętszego Sakramentu. W Osieku pomiędzy nabożeństwami od ok. 12.15 do 12.55. Po zakończeniu zmian Tajemnic Żywego Różańca.
  2. We wtorek wspomnienie Narodzenia N.M.P; Msze św.: w Osieku – g. 8.00; w kościele w Pieszkowie g. 17.00 .
  3. Spotkania organizacyjne dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania: w poniedziałek – klasa VI (Msza św. – g. 18.00 i komunikaty), we wtorek: g. 18.00 – klasa VII, g. 19.00 – klasa VIII.
  4. Spotkania organizacyjne dla kandydatów do I Spowiedzi i Komunii św.: 12 września – Eucharystia g. 18.00 – klasa I i klasa II; 13 września – Eucharystia g. 13.00 – klasa III oraz klasa III (grupa z Pieszkowa): 13 września – Eucharystia g. 10.00.
  5. Zapraszamy do kancelarii parafii: we wtorki, od g. 9.00 do g. 9.30 lub w soboty, od g. 19.00 do g. 19.45. W kancelarii obowiązują zasady bezpieczeństwa epidemicznego, tj. maseczka na ustach i nosie.
  6. Zgodnie z zgodnie z zarządzeniami obowiązującymi w kraju podczas Mszy św. i innych nabożeństw wierni zasłaniają usta i nos oraz zachowują odpowiedni dystans. Te zasady obowiązują również siedzących na chórze kościoła.
  7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wydrukowane czasopisma są w przedsionku kościoła w Osieku i w Pieszkowie. Lektura online:
    – NIEDZIELA: www.e.niedziela.pl
    – GOŚĆ NIEDZIELNY: www.igomedia.pl/Zamow-GN
  8. Dziękujemy dobrodziejom za wsparcie bieżących wydatków wspólnoty (także za pośrednictwem konta parafialnego). Dziękujemy za przygotowanie kościoła i za uporządkowanie terenu wokół kościoła. Za tydzień, w II-gą niedzielę miesiąca, w Osieku można gotówko wesprzeć sprzątnie kościoła.

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz