Różaniec „O oddalenie pandemii…”: kościół w Osieku: poniedziałek, piątek i sobota – g. 17.30; wtorek – ok. godz. 8.30.
Spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania – klas VIII – sobota 6 czerwca godz. 19.00. Zabieramy zaległe dokumenty!!!
7 czerwca 2020 r. na Mszy św. o godzinie 11.30 – I rocznica pełnego udziału w Eucharystii – dzieci z klasy IV S.P. /5 czerwca: spotkanie organizacyjne: 18.45; spowiedź dla dzieci i rodziców: 17.30 – 18.30.
Spotkanie Rodziców dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię świętą: w poniedziałek 1 czerwca o godzinie 19.00.

Informacje 1 1 Comment

boze_cialo6
ADORACJA Najświętszego Sakramentu: w Osieku – PIERWSZY PIĄTEK (przed Eucharystią – g. 17.15) I PIERWSZA SOBOTA miesiąca (po Eucharystii g. 16.30)- różaniec wynagradzający NMP. Podczas Adoracji okazja do spowiedzi. Zapraszamy !!!

„Pięknie jest zatrzymać się z Jezusem i jak umiłowany Uczeń oprzeć głowę na Jego piersi (por. J 13, 25), poczuć dotknięcie nieskończoną miłością Jego Serca. Jeżeli chrześcijaństwo ma się wyróżniać w naszych czasach przede wszystkim «sztuką modlitwy», jak nie odczuwać odnowionej potrzeby dłuższego zatrzymania się przed Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie na duchowej rozmowie, na cichej adoracji w postawie pełnej miłości? Ileż to razy, moi drodzy Bracia i Siostry, przeżywałem to doświadczenie i otrzymałem dzięki niemu siłę, pociechę i wsparcie!” (bł. Jan Paweł II, Ecclesia de Eucharistia, nr 25).

1. Polecam wszystkim, którzy mają za co dziękować Bogu, wielbić Go i prosić, także tym, którzy go szukają.