Przez cały listopad modlitwy za zmarłych podczas różańca i podczas Mszy świętych w naszych kościołach w Kłopotowie, Pieszkowie i w Osieku.
Katecheza – przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Klasa: VIgr. A: 2.12. i gr. B: ZMIANA: 5.12.; klasa VII – 9.12.; klasa VIII – 18.11. /Dom Parafialny g. 19.00./

Informacje 1 1 Comment

boze_cialo6
ADORACJA Najświętszego Sakramentu: w Osieku – PIERWSZY PIĄTEK (przed Eucharystią – g. 17.15) I PIERWSZA SOBOTA miesiąca (po Eucharystii g. 16.30)- różaniec wynagradzający NMP. Podczas Adoracji okazja do spowiedzi. Zapraszamy !!!

„Pięknie jest zatrzymać się z Jezusem i jak umiłowany Uczeń oprzeć głowę na Jego piersi (por. J 13, 25), poczuć dotknięcie nieskończoną miłością Jego Serca. Jeżeli chrześcijaństwo ma się wyróżniać w naszych czasach przede wszystkim «sztuką modlitwy», jak nie odczuwać odnowionej potrzeby dłuższego zatrzymania się przed Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie na duchowej rozmowie, na cichej adoracji w postawie pełnej miłości? Ileż to razy, moi drodzy Bracia i Siostry, przeżywałem to doświadczenie i otrzymałem dzięki niemu siłę, pociechę i wsparcie!” (bł. Jan Paweł II, Ecclesia de Eucharistia, nr 25).

1. Polecam wszystkim, którzy mają za co dziękować Bogu, wielbić Go i prosić, także tym, którzy go szukają.