W czwartek 18 października (g. 19.00) próba śpiewu – pieśni patriotyczne na Akademię „100 lecie odzyskania niepodległości” – na dzień 25 listopada 2018 r.
W niedzielę 14 października o godzinie 17.00 dodatkowa msza św. – szczególnie zapraszamy młodzież – kandydatów do sakramentu Bierzmowania z rodzicami.

Informacje 1 1 Comment

boze_cialo6
ADORACJA Najświętszego Sakramentu: w Osieku – PIERWSZY CZWARTEK (po Eucharystii – g. 18.40) I PIERWSZA SOBOTA miesiąca (po Eucharystii g. 16.40)- różaniec wynagradzający NMP. Podczas Adoracji okazja do spowiedzi. Zapraszamy !!!

„Pięknie jest zatrzymać się z Jezusem i jak umiłowany Uczeń oprzeć głowę na Jego piersi (por. J 13, 25), poczuć dotknięcie nieskończoną miłością Jego Serca. Jeżeli chrześcijaństwo ma się wyróżniać w naszych czasach przede wszystkim «sztuką modlitwy», jak nie odczuwać odnowionej potrzeby dłuższego zatrzymania się przed Chrystusem obecnym w Najświętszym Sakramencie na duchowej rozmowie, na cichej adoracji w postawie pełnej miłości? Ileż to razy, moi drodzy Bracia i Siostry, przeżywałem to doświadczenie i otrzymałem dzięki niemu siłę, pociechę i wsparcie!” (bł. Jan Paweł II, Ecclesia de Eucharistia, nr 25).

1. Polecam wszystkim, którzy mają za co dziękować Bogu, wielbić Go i prosić, także tym, którzy go szukają.