XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2020 r

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2020 r została wyłączona
  1. W dniach 13-19 września będziemy przeżywać w Polsce kolejny X Tydzień Wychowania pod hasłem: „Budujmy więzi!
  2. W poniedziałek 14 września na godzinę 19.00 zapraszam Rodziców dzieci, które w tym roku przyjęły bądź przyjmą I Komunię świętą do corocznego generalnego sprzątania kościoła. Można przywieź narzędzia do pracy w ogrodzie i odkurzacz przemysłowy, ściereczki. Płyną do szyb, mebli i podłóg są dostępne.
  3. W zakładce SAKRAMENTY/SAKRAMENT BIERZMOWANIA – nowe informacje dla kandydatów do tego sakramentu.
  4. W środę i czwartek nie będzie nabożeństwa w Parafii.
  5. W przyszłą niedzielę 10-ro dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii świętej podczas Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00. Uprzejmie prosimy o pozostawienie miejsc siedzących w kościele podczas tych nabożeństw dla rodzin dzieci. Po południu dodatkowa Msza św. o godzinie 17.00.
  6. Do kancelarii zapraszamy we wtorki, od 9.00 do 9.30 lub w soboty, od 19.00 do 19.45. W kancelarii obowiązują zasady bezpieczeństwa epidemicznego, tj. maseczka na ustach i nosie.
  7. Zgodnie z zgodnie z zarządzeniami obowiązującymi w kraju podczas Mszy św. i innych nabożeństw wierni zasłaniają usta i nos oraz zachowują odpowiedni dystans. Te zasady obowiązują również siedzących na chórze kościoła.
  8. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Wydrukowane czasopisma są w przedsionku kościoła w Osieku i w Pieszkowie. Lektura online:
    – NIEDZIELA: www.e.niedziela.pl
    – GOŚĆ NIEDZIELNY: www.igomedia.pl/Zamow-GN
  9. Dziękujemy dobrodziejom za wsparcie bieżących wydatków wspólnoty (także za pośrednictwem konta parafialnego). Dziękujemy za przygotowanie kościoła i za uporządkowanie terenu wokół kościoła. Dzisiaj w II-gą niedzielę miesiąca, w Osieku można gotówko wesprzeć sprzątnie kościoła.

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz