R. + I. + P.

Informacje Możliwość komentowania R. + I. + P. została wyłączona

8 listopada 2020 r. odszedł do Pana śp. ks. Józef Wiśniewski SDB: w 83. roku życia, 63. ślubów zakonnych i 53. kapłaństwa – w czasie kapłańskiej posługi m.in. był mistrzem nowicjatu salezjańskiego, (w tym naszego ks. proboszcza) i duszpasterz w Twardogórze, w bazylice M.B. Wspomożycielki Wiernych (w ostatnich latach dwukrotnie tam pielgrzymowaliśmy).
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona we wtorek 10 listopada br. o godz. 11.30 w bazylice pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Twardogórze (plac Piastów 1). Poprzedzi ją modlitewne czuwanie, które rozpocznie się o godz. 11.00. Po Mszy św. ostatnie pożegnanie i złożenie ciała do grobowca salezjańskiego na tamtejszym cmentarzu parafialnym.
W związku z ograniczeniami epidemicznymi wewnątrz bazyliki może przebywać 70 osób.

Polecajmy śp. ks. Józefa w naszych modlitwach.

Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.