XII Niedziela Zwykła – 20 czerwca 2021 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XII Niedziela Zwykła – 20 czerwca 2021 r. została wyłączona
  1. W sobotę 19 czerwca po Mszy św. o godzinie 19.00 spotkanie rodziców dzieci, które przygotowują się do I Spowiedzi I Komunii św. Zapraszamy klasy II i klasy I.
  2. Przed wieczorną Eucharystią Adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo do NSPJ.
  3. W poniedziałek 21 czerwca na wieczornej Eucharystii gromadzi się młodzież z klasy VII (wyznaczone osoby); po nabożeństwie spotkanie.
  4. W środę Msza święta w Pieszkowie o godz. 17.00; wcześniej od 16.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź i nabożeństwo do NSPJ.
  5. W liturgii najbliższego tygodnia m.in.: 24 czerwca uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela
  6. I rocznica przyjęcia Komunii świętej dla dzieci, dla których organizowaliśmy uroczystość w czasie wakacji i we wrześniu 2020, odbędzie się w dniu 5 września na Mszy świętej o godzinie 13.00 w Osieku.
  7. Kancelaria parafialna czynna: we wtorek – od g. 9.00 do 9.30 i w sobotę 17.30 – 18.00. W sprawie pogrzebu proszę o kontakt telefoniczny zanim ustalimy terminy z firmą pogrzebową (511 476 570).
  8. Przy wyjściu z kościoła do można nabyć nowe numery: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Zachęcamy do lektury.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. W zakrystii możemy wpłacać gotówkowe darowizny na sprzątanie poszczególnych kościołów.

ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz