XIV Niedziela Zwykła – 4 lipca 2021 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XIV Niedziela Zwykła – 4 lipca 2021 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj I Niedziela miesiąca – Zmiana Tajemnic Żywego Różańca – w Osieku: ok. 12.35 Adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec oraz błogosławieństwo Róż; po Adoracji Zmiana Tajemnic Różańcowych. W Pieszkowie i w Kłopotowie – po nabożeństwach.
  2. W środę 7 lipca Msza święta w Pieszkowie o godz. 17.00 oraz dodatkowa Msza święta w Osieku o godzinie 19.00
  3. W liturgii najbliższego tygodnia m. in.: 6 lipca – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, 8 lipca – św. Jana z Dukli.
  4. W najbliższą sobotę 10 lipca ostatnie w tym roku grupy dzieci przystąpią do I Komunii św. – Msze święte o g. 12.00 i 14.00.
  5. I rocznica przyjęcia Komunii świętej dla dzieci, dla których organizowaliśmy uroczystość w czasie wakacji i we wrześniu 2020, odbędzie się w dniu 5 września na Mszy świętej o godzinie 13.00 w Osieku.
  6. Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna: w sobotę od 17.30 do 18.00. W sprawie pogrzebu proszę o kontakt telefoniczny zanim ustalimy terminy z firmą pogrzebową (511 476 570).
  7. Przy wyjściu z kościoła do można nabyć nowe numery: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Zachęcamy do lektury.
  8. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. W zakrystii możemy wpłacać gotówkowe darowizny na sprzątanie poszczególnych kościołów.
  9. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności śp. Dorota Lawenda. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci. Niech odpoczywa w pokoju. Amen.

ks. Wojciech Skowron sdb – proboszcz