Bez kategorii Możliwość komentowania została wyłączona

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.09.2021 R.

1. Dzisiaj na Mszy św. O godz. 13.00 w Osieku, dzieci, które 2020 roku przystąpiły do I Komunii św. będą dziękować Panu Bogu dar Eucharystii w pierwszą rocznicę tego wydarzenia.
  2. Dzisiaj również z racji pierwszej niedzieli miesiąca – zmiana tajemnic Żywego Różańca: w Osieku – około godz. 12.15 adoracja Najśw. Sakramentu i różaniec oraz błogosławieństwo Róż i zmiana tajemnic różańcowych. W Kłopotowie i Pieszkowie po Mszy św.
  3. W środę 8 września przypada święto Narodzenia NMP – Matki Boskiej Siewnej. Msza św. w tym dniu w Pieszkowie o godz. 17.00 i w Osieku o godz. 19.00. Na Mszach błogosławieństwo ziarna siewnego.
  4. Msze św. w tym tygodniu: Osiek poniedziałek – godz. 19.00; wtorek – godz. 8.00; środa, czwartek, piątek, sobota – godz. 19.00.
  5. W Pieszkowie Msza św. w środę o godz. 17.00.
  6. We wtorek 7 września o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci kl. III, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. Spotkanie odbędzie się w kościele.
  7. W czwartek 9 września na godz. 18.00 zapraszam młodzież z klas VII i VIII, przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Spotkanie odbędzie się w kościele.
  8. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 9.00 do 9.30; w czwartek i w sobotę od 17.00 do 18.00 i .
  9. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowe numery: NIEDZIELI i GOŚCIA NIEDZIELNEGO. Zachęcamy do lektury.
  10. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. W zakrystii można składać ofiary na sprzątanie poszczególnych kościołów. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.
  11. Pomódlmy się za zmarłych parafian i za zmarłych z naszych rodzin:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

Ks. Jerzy Bachor SDB