XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09.2021 R.

Ogłoszenia Możliwość komentowania XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.09.2021 R. została wyłączona
  1. W ubiegłą niedzielę na pomoc dla uchodźców z Afganistanu zebraliśmy 820 zł. Serdecznie dziękuję za Wasz dar serca.
  2. We wtorek, 28 września o godz. 17.00 odbędzie się katecheza i zapisy do bierzmowania dla  młodzieży z kl. VI. Serdecznie zapraszam.
  3. Również we wtorek o godz. 19.00 odbędzie się posiedzenie Rady Parafialnej. Serdecznie zapraszam.
  4. W środę 29 września przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  5. Msze św. w tym tygodniu: Osiek poniedziałek i czwartek  – godz. 19.00; wtorek – godz. 8.00. Od 1 października Msze św. w dni powszednie w Osieku będą o godz. 18.00, także we wtorki i środy.
  6. Nabożeństwo różańcowe w Osieku od 1 października przed Mszą św. o godz. 17.30 (w dni powszednie); w niedziele po Mszy św. o godz. 11.30. Młodzież przygotowującą się  do bierzmowania zapraszam na różaniec we wtorki. Dzieci z kl. III i z pozostałych klas zapraszam na różaniec w czwartki.
  7. W tym tygodniu Msza św. w Pieszkowie w środę o godz. 17.00.
  8. W  październiku w Pieszkowie nabożeństwo różańcowe w środy o godz. 16.00 i Msza św.  o godz. 16.30.
  9. W Kłopotowie nabożeństwo różańcowe z Komunią św. w czwartki o godz. 16.30.
  10. Dzieci i młodzież z Pieszkowa i Kłopotowa uczestniczą w różańcu u siebie.
  11. W piątek 1 października – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od g. 9.30 – rozpocznę od Pieszkowa. Proszę zgłaszać chorych w zakrystii. W tym dniu od godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu. Nabożeństwo różańcowe o 17.30 i Msza św. o godz. 18.00. Okazja do spowiedzi w czasie adoracji i nabożeństwa.
  12. W sobotę 2 października na godz. 10.00 zapraszam na spotkanie wszystkich ministrantów.
  13. W sobotę 2 października – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17.15 wystawienie Najśw. Sakramentu i różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi. Po nabożeństwie o godz. 18.00 Msza św.
  14. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli miesiąca – zmiana tajemnic Żywego Różana – w Osieku: ok. 12.15 Adoracja Najśw. Sakramentu i różaniec oraz błogosławieństwo Róż; po adoracji zmiana tajemnic różańcowych. W Pieszkowie i w Kłopotowie – po nabożeństwach.
  15. Kancelaria parafialna czynna we wtorek od 9.00 do 9.30 i w sobotę od 16.00 do 17.00.
  16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.
  17. Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. W zakrystii można składać ofiary na sprzątanie poszczególnych kościołów. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję.
  18. Pomódlmy się za zmarłych parafian i za zmarłych z naszych rodzin:

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.

Ks. Jerzy Bachor SDB