NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 09.01.2022 R.

Bez kategorii Możliwość komentowania NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 09.01.2022 R. została wyłączona
  1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończymy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Tradycyjnie kolędy śpiewać będziemy do święta Ofiarowania Pańskiego.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w naszej parafii SPOTKANIA DUSZPASTERSKIE w ramach kolędy. Spotkania duszpasterskie rozpoczynają się Mszą św. w intencji mieszkańców miejscowości czy danej ulicy.

Rozkład spotkań w najbliższym czasie:

KŁOPOTÓW (rozpoczęcie Mszą św. – godz. 16.00)

• Niedziela, 09 stycznia  – numery od 1 do 20A;
  • Niedziela, 16 stycznia – numery od 21 do końca.

PIESZKÓW

• Środa, 12 stycznia – numery od 1 do 19K – godz. 18.00;
  • Niedziela, 16 stycznia –  numery od 20 do 35H – godz. 10.00;
  • Środa, 19 stycznia – numery od 37 do końca – godz. 18.00.

OSIEK

• Poniedziałek, 10 stycznia – ul. Miedziana nr nieparzyste – godz. 18.00;
  • Wtorek, 11 stycznia – ul. Miedziana nr parzyste – godz. 18.00;
  • Czwartek. 13 stycznia – ul. Andromedy, Brzoskwiniowa, Chabrowa; Cicha,           Czereśniowa – godz. 18.00;
  • Piątek, 14 stycznia – ul. Fiołkowa, Górnicza, Gwiezdna, Figowa – godz. 18.00;
  • Sobota, 15 stycznia – ul. Krótka, Księżycowa, Kwiatowa, Konwaliowa – godz. 18.00;
  • Przy wyjściu z kościoła można nabyć prasę katolicką. Zachęcamy do lektury.
  • Serdecznie dziękujemy wszystkim dobrodziejom za wsparcie na rzecz wspólnoty parafialnej. Wszystkim, którzy dbają o czystość i wystrój naszych kościołów serdecznie dziękuję. Ofiary na sprzątanie kościołów można wpłacać na konto parafialne, także w zakrystii lub u opiekujących się poszczególnymi kościołami.
  • Pomódlmy się za zmarłych parafian, za zmarłych z naszych rodzin: w minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. JÓZEF HENRYK RAKOCZY.

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju.