Boże Narodzenie 2019 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania Boże Narodzenie 2019 r. została wyłączona

Przeżywając kolejne w naszym życiu Boże Narodzenie pragniemy życzyć, abyśmy odważnie i bez lęków otworzyli się na przychodzącego w tym niezwykłym Dziecku Boga.

Pozwólmy, aby On w nas zamieszkał jako Bóg prawdy, miłości i dobra, bo tylko napełnieni takim Bogiem staniemy się prawdziwymi sługami nadziei, która pozwoli również innym ludziom odkryć miłujące oblicze Boga.

Niech to świąteczne spotkanie z Jezusem Odkupicielem napełni nas światłem i pokojem, niech pomoże nam stawać się odważnymi świadkami Dobrej Nowiny.

Z pamięcią w modlitwie – DUSZPASTERZE

1. W I dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. w Osieku – 11.30, 13.00 (z udzieleniem Sakramentu Chrztu św. i o g. 16.00, w Pieszkowie – 10.00.
  2. W święto św. Szczepana: w Osieku – 11.30 i 13.00, w Pieszkowie – 10.00, w Kłopotowie – 8.30.
  3. 27 grudnia w święto św. Jana Ewangelisty Msza św. w Osieku o godzinie 8.00.
  4. W niedzielę 29 grudnia święto świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. W czasie każdej Mszy świętej odnowienie przyrzeczeń małżeńskich.
  5. Kancelaria w tym tygodniu będzie czynna w dniu 27 grudnia (po porannej Eucharystii).

Ks. Wojciech Skowron  – proboszcz