I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania I Niedziela Wielkiego Postu – 21 lutego 2021 r. została wyłączona
  1. Zakończyliśmy Spotkania Duszpasterskie. Podczas 62 Mszy świętych (od 2 stycznia do 16 lutego) modliliśmy się w intencji Rodzin naszej wspólnoty parafialnej. Przybyli przedstawiciele z 258 rodzin naszej Parafii (tj. 30,1 % z 857 rodzin zamieszkałych w Osieku, Kłopotowie i w Pieszkowie). Dziękujemy uczestnikom spotkań za wszelką życzliwość.
  2. W piątek 26 lutego o godzinie 19.50 nabożeństwo Drogi Krzyżowej w kościele w Osieku. W sobotę 27 lutego o godzinie 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej w Pieszkowie i Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz spowiedź (do 17.15).
  3. W I niedzielę Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godzinie 17.00 /w kościele w Osieku/; po zakończonym nabożeństwie Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spowiedź do godziny 18.30. W kolejne niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godzinie 12.30.
  4. W każdą sobotę w Wielkim Poście po Mszy św. o godzinie 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20.30 /w kościele w Osieku/.
  5. W wtorek 23 lutego o godzinie 18.30 w Domu Parafialnym – spotkanie Parafialnej Rady Ekonomicznej i w środę 24 lutego o godzinie 18.30 w Domu Parafialnym spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  6. Można korzystać z dyspensy od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej; zachęcamy – szczególnie seniorów i osoby podatne na infekcje.
  7. Zapraszamy mężczyzn do Róży Różańcowej. Jest to modlitewna wspólnota 20 osób, z których każda codziennie modli się jedną dziesiątką Różańca Świętego według przydzielonej tajemnicy. Istotne jest to, że wszyscy członkowie róży modlą się w tej samej intencji, zmienianej co miesiąc.
  8. KANCELARIA PARAFIALNA – osoby, które pragną skorzystać z kancelarii proszę o kontakt: od poniedziałku do piątku (najlepiej od 10.00 do 14.00) pod numerem telefonu: 511 476 570.
  9. Dziękujemy wszystkim Dobrodziejom Parafii za wsparcie materialne bieżących wydatków – szczególnie za to okazane podczas spotkań duszpasterskich.

Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz