I Niedziela Wielkiego Postu- 5 marca 2017 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania I Niedziela Wielkiego Postu- 5 marca 2017 r. została wyłączona
  1. Dzisiaj I Niedziela Wielkiego Postu. W okresie Wielkiego Postu nabożeństwa Drogi Krzyżowej: w kościele w Pieszkowie w czwartki o godzinie 17.30, w kościele w Osieku w piątki o godzinie 18.45. Nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu w soboty o godz. 17.15. Zapraszamy. W najbliższy piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej poprowadzą dzieci z klasy III. Po jej zakończeniu spotkanie dla Rodziców wszystkich dzieci, które pragną przystąpić do I Spowiedzi i I Komunii świętej w naszej Parafii z klasy III.
  2. Spotkania dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania: w poniedziałek 6.03. – klasa I gimnazjum (z Rodzicami), w poniedziałek 13.03. – klasa II gimnazjum, w poniedziałek 20.03. – klasa III gimnazjum. Obecność obowiązkowa. Spotkania rozpoczynają się o godzinie 19.15. w sali w Domu Parafialnym.
  3. Kancelaria czynna we wtorek i od 9.00 do 9.30 i w soboty od 19.00 do 19.45.
  4. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  5. OSIEK: za tydzień druga niedziela miesiąca. W Osieku, po Mszy św. o godz. 12.00 można dokonać wpłat darowizn na sprzątanie kościoła i kwiaty. Bóg zapłać ofiarodawcom.

                                                           Ks. Wojciech Skowron sdb – Proboszcz