II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 5 stycznia 2019 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania II Niedziela po Bożym Narodzeniu – 5 stycznia 2019 r. została wyłączona

  1. Dzisiaj o godzinie 16.00 w kościele w Osieku wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Zapraszamy. Dzisiaj również 1-sza niedziela miesiąca – zmiana Tajemnic żywego Różańca (w Osieku o 13.00).
  2. Jutro Uroczystość Objawienia Pańskiego – Misyjny Dzień Dzieci. Taca z Uroczystości Objawienia Pańskiego przeznaczona jest na fundusz Misyjny. Przed nabożeństwem ministranci będą rozprowadzać kadzidło i kredę. Podczas nabożeństwa zostaną poświęcone.
  3. Trwa II etap Wizyty Duszpasterskiej w Osieku. W najbliższym tygodniu odwiedzimy mieszkańców Osieka przy ulicach: Ogrodowa, św. Katarzyny, Śląska, Miedziana, Złota, Zagajnikowa, Kwiatowa, Wenus, Saturna, Stroma i Szkolna. W dni powszednie rozpoczynamy o 16.00, w soboty od 10.00, w niedzielę i święto Trzech Króli o 14.30. Rozkład dostępny na ulotkach i stronie internetowej parafii. Uprzejmie proszę o wypełnienie karty informującej, że możemy zagościć w państwa domach. Karty dostępne w kościele i na stronie internetowej. W czasie trwania wizyty duszpasterskiej Msze święte od poniedziałku do piątku o godzinie 9.00.   
  4. Za tydzień w sobotę 11 stycznia po wieczornej Eucharystii spotkanie opłatkowe dla Róż Różańcowych. Prosimy o zgłaszanie swojej obecności do Zelatorek lub ks. Proboszcza.
  5. W związku z wizytą duszpasterską kancelaria parafialna czynna w sobotę od 17.00 do 17.30 lub bezpośrednio po Mszy świętej porannych.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  7. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za pomoc materialną. Za tydzień (w 2-ga niedzielę miesiąca) w sali ,w Domu Parafialnym w Osieku, po Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00 można dokonywać gotówkowych wpłat na sprzątanie kościoła.

                                                                                  Ks. Wojciech Skowron sdb
                                                                                                Proboszcz