II Niedziela Zwykła – 19 stycznia 2020 r.

Ogłoszenia Możliwość komentowania II Niedziela Zwykła – 19 stycznia 2020 r. została wyłączona

 

  1. W sobotę 18 stycznia po wieczornej Eucharystii Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  2. W dniach 18-25 stycznia będziemy obchodzili kolejny Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Życzliwymi bądźmy”.        
  3. Zakończyliśmy Wizytę Duszpasterską w Pieszkowie i w Osieku. W poniedziałek 20.01. i we wtorek 21.01. Wizyta Duszpasterska u rodzin w Kłopotowie. Gdyby były Rodziny, których nie odwiedziliśmy a mają takie życzenie prosimy pozostawić informację w zakrystii.      
  4. W najbliższym tygodniu Msze św. w poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 9.00. W czwartek poza parafią. W piątek i sobotę o 18.00.  
  5. W związku z wizytą duszpasterską kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, wtorek i  środę bezpośrednio po Mszy świętej porannej – w sobotę 25.01. po wieczornej Eucharystii.
  6. Próba scholi dziecięcej w piątek o 19.00.
  7. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Czasopisma są do nabycia przy wyjściu z kościoła. Należności wrzucamy do skarbony.
  8. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za pomoc materialną; szczególnie na wpłaty na remont instrumentu organowego. (W Osieku w 2-gą niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 11.30 i 13.00, w sali w Domu Parafialnym, można dokonywać gotówkowych wpłat na sprzątanie kościoła – w pozostałych kościołach u osób odpowiedzialnych).

                                                                 Ks. Wojciech Skowron sdb
                                                                            Proboszcz